top of page

Буткемпи від IntelliStart – це фултайм працевлаштування в компанію із можливістю працювати над проєктом-емулятором, вчитися у досвідчених менторів, отримувати зарплату, соцпакет і плюшки. Маєш досвід роботи та прагнеш прокачати свої скіли? Реєструйся!

Для кого: для студентів, випускників та junior спеціалістів .

Тривалість: 3 місяці

Готовність
Повна готовність до старту в ІТ! Реєструйся, виконуй тестове завдання та спілкуйся з експертами IntelliStart щодо твоїх знань, планів і мрій. Інтерв’ю з експертами та спілкування під час курсу відбуватиметься онлайн.
На старт
Пройшовши відбір, поринай у навчання разом із експертами Intellias та командою однодумців. Навчання у школі безплатне й фокусується на практичній роботі. Ти отримаєш нові технічні та софт скіли, виконуватимеш домашні завдання та працюватимеш над командним проєктом.
Пуск
Знання отримано - час використати їх на практиці! Працюй разом зі своїми однокурсниками над pet-проєктом, а здобутий досвід можеш додати у своє портфоліо. 
Є контакт
Після успішного закінчення навчання ти отримаєш диплом, а разом із ним - практичний досвід для виходу на ІТ-орбіту. Ти зможеш пройти співбесіду на відкриті вакансії в Intellias і продовжувати свій професійний шлях тут або ж самостійно розпочати свою кар’єру в ІТ. 

Як проходить навчання

Навчальні програми

Upload File
Для студентів
Студенти 3-4 курсів бакалаврату чи магістратури, говорить IntelliStart! Якщо ви знаєтесь на технологіях та цікавитесь світом ІТ, прокладайте курс до нас.
Для випускників
Диплом ЗВО за технічною спеціальністю є, а комерційного досвіду ще немає? Приходь до нас за практичними порадами та менторством.
Для мрійників
Навчаєшся самостійно? Любиш технології та хочеш змінити професію? Ми допоможемо тобі здійснити твою мрію про роботу в ІТ. 

Практична ІТ Школа

Старт твоєї кар'єри в ІТ

Стартуй разом з Intellias

Практична ІТ школа IntelliStart – це найактуальніші навчальні програми з Frontend, Java, DevOps, Testing та багато іншого. Після закінчення школи ти матимеш необхідні навички та знання, щоб розпочати кар’єру в ІТ. А кращі студенти зможуть пройти співбесіду на відкриті вакансії в Intellias.

Чому IntelliStart

Ми прагнемо бути як SpaceX серед освітніх закладів – інноваційними, проривними та завжди на крок попереду. Потрапивши до школи, ти відчуєш внутрішню атмосферу Intellias – увагу до особистості, а не так-треба-процесів. Ось що робить навчальні програми IntelliStart особливими

Максимум практики
Ми керуємося підходом 70-20-10: Практична робота-Колаборативне навчання-Формальне навчання
Різнобічне навчання
Приділяємо увагу не тільки технічній освіті, але й розвитку soft скілів, які необхідні для роботи в команді
Індивідуальний підхід
Ти отримаєш індивідуальний фідбек від спеціалістів Intellias, які вже давно працюють в ІТ-галузі
Супровід ментора
Експерти Intellias – не тільки викладачі, але й професійні ментори, які допоможуть розкрити твій потенціал
Портфоліо
 
Під час навчання ти створиш pet-проєкт, який зможеш додати у своє професійне портфоліо. 
Можливість
приєднатись
до Intellias
Найкращі випускники IntelliStart матимуть можливість долучитися до Intellias на Junior позиції
Зручний графік
Лекції проходитимуть у будні дні з 18:00 до 21:00, тому ти зможеш легко поєднувати їх із навчанням в університеті або роботою
Нетворкінг
Ти познайомишся з талановитими спеціалістами та почуєш чимало історій про роботу великої ІТ-компанії
Безплатне навчання
Найкращі студенти, що пройдуть відбір до IntelliStart, навчатимуться в школі безоплатно

Маєш більше досвіду? Залітай на наші буткемпи!

IntelliStart!
Навчайся та розпочинай кар’єру разом з нами!

 • Хто може подати заявку на навчання у школі IntelliStart? 
  Ми приймаємо заявки від студентів 3-4 курсу бакалаврату та магістратури або випускників, які навчалися за технічною спеціальністю. Ми також завжди раді всім, хто самостійно вивчає технології та хоче систематизувати свої знання, щоб змінити професію. Кількість місць на курсі є обмеженою, тому ми проводимо попередній відбір та запрошуємо на навчання лише найкращих студентів.
 • Чи потрібно платити за навчання?
  Навчання у школі IntelliStart є безплатним. Проте, щоб потрапити на курс, потрібно пройти попередній відбір.
 • Як я зможу перейти з навчання до інтернатури?
  Якщо на момент завершення курсу у компанії будуть відкриті позиції рівня Junior або Trainee, то ми запропонуємо найкращим випускникам курсу спробувати свої сили на співбесіді.
 • Я зможу приєднатись до Intellias після інтернатури? 
  Після успішного навчання та проходження інтернатури IntelliStart ти матимеш міцну базу для подальшої роботи. А отже, перед тобою відкриються чимало шляхів.
 • Чи можу я податися на програму, якщо не матиму змоги відвідати всі заняття?
  Звісно, це взагалі не проблема, адже всі заняття записуються й ти зможеш прослухати їх, коли матимеш час. Але зауваж, що ми відбираємо найкращих студентів для проходження інтернатури, а одним з критеріїв відбору є активність під час занять. Тому плануй свій час так, щоб встигати на більшу частину занять у школі IntelliStart.
 • Чи можу я припинити навчання завчасно?
  Ти завжди можеш взяти перерву, передивитися записи тренінгів за нагодою та підготуватися до домашніх завдань. Але ми зацікавлені у тому, щоб ділитися знаннями зі студентами, які можуть і хочуть прослухати програму до кінця.
 • Чи буде документально оформлена моя участь у навчальній програмі? 
  Так, із кожним учасником ми підпишемо договір, який зафіксує нерозголошення інформації та дотримання академічної доброчесності. Тому, все офіційно!
 • Що робити, якщо я не встигаю виконати тестове завдання у відведений час?
  Час на виконання завдання є обмеженим (зазвичай, 48 годин з моменту надсилання листа), тому рекомендуємо тобі регулярно перевіряти свою пошту. Якщо за якихось причин ти не встигнеш виконати завдання вчасно, звернись до нашого менеджера, ми допоможемо тобі з цим питанням.
 • Що робити, якщо мені не прийшло тестове завдання? 
  Якщо ти не отримаєш тестове завдання за 3-4 дні з моменту реєстрації, перевір папку «Спам». Якщо лист не знайшовся, тоді напиши нам на пошту intellistart@intellias.com.  
 • Чи можу я використовувати додаткові технології, які не були вказані у тестовому завданні?
  Ми прагнемо створити рівні умови для всіх аплікантів. Тому рекомендуємо використовувати тільки ті технології, які вказані в описі тестового завдання.
 • Чи можу я використовувати шаблон, знайдений в інтернеті, для розв’язання практичного тестового завдання?  
  Ми цінуємо твою креативність у розв’язанні тестового завдання, тому будемо віддавати перевагу рішенням, які були виконані самостійно.

 Golang

Розпочни свій шлях у Back-end розробці разом із Intellias.

За 16 тижнів ти вивчиш основи розробки на мові Go
і отримаєш практичний досвід роботи над проєктом.

Події, які вже відбулися

Реєстрація відкрита:

bottom of page